Hop – v 6. teden šole na daljavo

Da, prav ste prebrali, začenja se že 6. teden šolanja na daljavo. V petek smo učitelji dobili priporočila za ocenjevanje. O vseh novostih boste pravočasno obveščeni, verjetno pa lahko v kratkem pričakujete, da vas bomo učitelji vse, ki še nimate dovolj ocen, preverjali in ocenili. Zato ne odlašajte z učenjem, bodite odzivni in opravite svoje dolžnosti – le tako ob koncu šolskega leta ne boste slabe voljo in v stresu.

Pozivamo vse, ki ne opravljate šolskega dela in ne upoštevate navodil učiteljev, da ne odlašate več in začnete že danes izpolnjevati svoje dolžnosti.

Vsem tistim, ki šolsko delo jemljete resno pa želimo, da uspešno in učeno zaključite še ta teden, potem pa vas zasluženo čakajo prvomajske počitnice. Stisnite zobe, zdržite še teh pet dni in nikar ne pozabite na svež zrak!

Pa še ena sposojena šala za lepši začetek tedna:

“Toliko časa kot ga sedaj prebijem doma, sem nazadnje prebil takrat, ko so me prinesli iz porodnišnice.” 😉